• Kurumsal

          Üretime başlayalı 1yıl olmasına rağmen Berjer evi, koltuk sektörüne önce, Berjerin sadece bir koltuk olmadığını, sonra modern ve şık çizgisi ile berjerin ne kadar geniş bir tasarım yelpazesi ile üretilebileceğini göstermiştir. Berjer evi varolduğu ilk günden beri kalitesini 'Sadece Berjer' politikası altında toplayarak, her evin ayrı berjeri altın kuralıyla sadece berjer koltuk üretmiştir. Kısa geçmişine büyük heyecan ve kalitesini ekleyerek berjer koltuk markası olma yolunda ilerleyen berjer evi, yeni nesil berjer çizgisi ile sadece bir  yılda büyük müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Üretimini Çanakkale'nin Biga ilçesin de tam kapasite atölyelerinde gerçekleştirmekte ve önemli tasarımcılar ile çalışmaktadır.
     

    Misyon ve Vizyon

    Misyon; müşterilerimize, evlerine ve oturma gruplarına  uyumlu geniş seçenekli modern berjer koltuk tasarımlarını  kaliteden asla ödün vermeden  sunmak ve üretmek.
    Vizyonumuz; Sadece yeni değil yenlikçi bir felsefe ile ticari değil fayda odaklı tasarımlar üreterek size ve evinizin en kıymetli köşesine misafir olmak, oturma gruplarınıza arkadaş olmak şık olmak  en tarz modeleri ile berjer zerafetini salonunuza taşımak üretmek iyi üretmek  sağlamlık ve kullanışlılıktan hiç ödün vermeden üretmek ve sektöri en geniş ve modern berjer koltuk çeşitlerinin üretimini sağlayarak Türkiye'de lider berjer markası olmak.