Gizlilik Politikası

Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Böylelikle ,yaptığınız alışverişi kaydedip bu alışverişin size hak kazandırdığı tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz;
İlgi alanlarınıza yönelik bilgiler talep edebilirsiniz;
Size özel mesajlar alabilir ve ilgi alanlarınızla ilgili özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz;
Berjer Evi ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.
 
Bilgilerinizi paylaşmanız ürünlerimizi geliştirmek için pazar araştırmaları gerçekleştirmemize, 
müşterilerimize daha duyarlı hizmet vermemize ve web sitemizi iyileştirmemize imkan tanıyacaktır.
Berjer Evi, kullanıcılarının  'www.berjerevi.com' sitesinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Toplanan bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmeti size fatura etmek için kullanılacaktır.
Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik  bilgileri içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
Bu bilgiler sistemimizde güvenli bir şekilde saklı tutularak, hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve rahatsız edici reklam ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.
Sitemiz deki üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ve ‘üye ayarları’ butonundan üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
Tüm kişisel üyelik bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL 256 bit sistemi ile şifrelenmiştir. Bu sayede bilgilerin internet üzerinde dolaşımı sırasında istenmeyen kötü amaçlı kişi ve kurumlarca  ele geçirilmesi önlenmiştir.
Berjer Evi gizlilik politikasıyla ilgili tüm soru ve önerilerinizi, iletişim formundan bize e-mail olarak iletebilirsiniz.