• Kumaş

  Flokser Group, üretim alanında Leather, Suede, Fabric ve Poliser PU fabrikaları, perakende satış alanında ise Sertex markası ile sektöre hizmet vermektedir.  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 110.000 mt2 alan üzerinde kurulu olan Suede fabrikası, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük floklu kumaş dokuma ve baskı entegre tesisi olarak hizmet vermektedir. Flokser Group müşterilerine dünya standartlarında ürün ve hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklaşımı ile sektöründe fark yaratan Flokser Group, Sertex kumaşları ile  dünyada sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.
  90’lı yıllarda giyimlik ve döşemelik sektörlerinde üretime başlayan grup, ilk döşemelik kumaş mağazasını 1999 yılında İstanbul Masko’da açar. 2003’te İstanbul Modoko, 2004’te Ankara ve İzmir mağazaları açılır.
  2008 yılında Masko, Modoko, Ankara ve İzmir’de Sertex konsepti ile kendisine ait Franchise noktalarını açmıştır. 
  Sertex, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile standart ve güvenilir ürünler sunmaktadır.
  Dünya’nın en büyük floklu kumaş dokuma ve baskı entegre tesisi haline gelen Sertex Suede Line fabrikası, yeni tesisinde yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve ileri teknoloji avantajı ile en kaliteli ve patentli floklu kumaş üreterek 7 kıtaya hizmet sunmaktadır.
  Derinin tekdüze görüntüsüne karşı çeşitli renk ve desen çalışmalarıyla alışılmışın dışına çıkan Sertex Leather Line, insan yapımı teknik deri üretimi ile dünyanın önde gelen firmalarıyla her geçen gün daha verimli çalışarak ihtiyaçları rahatlıkla karşılamaktadır.
  Hem modern hem de klasik zevke hitap edecek şekilde tasarlanan Sertex Fabric koleksiyonu, Grubun Türkiye ve Avrupa da ki döşemelik deri ve süetten sonra dokumalık kumaş ihtiyacını tamamlayarak Türk tekstili kalitesini özgün tasarımlarla sunmaktadır.