Kargo - İade - Teslimat Politikaları

İPTAL KOŞULLARI
Berjer Evi.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde, aynı gün içerisinde, nakliyesi ve/veya teslimatı yapılmamış siparişlerden cayma hakkınız bulunmaktadır. Siparişinizi aynı gün içerisinde iptal etmeniz durumunda, kredi kartınıza hiçbir işlem bedeli yansıtılmaz.
 
GARANTİ VE İADE KOŞULLARI
Berjer Evi firmasının tüm ürünleri en az 1 yıl  garantilidir. Ürünün garanti kapsamındayken kullanım hatalarına bağlı olmayan arızaları için veya ürünün fabrikadan hatalı üretildiğini düşünüyorsanız, lütfen fatura numaranızı bildirerek Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.
Satın almış olduğunuz bir ürünü yedi 7 günlük süre içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür.  Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe, ürün ve faturanız ile adresimize geri göndere bilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz kredi kartına geri iade edilecektir. Bu işlemler sırasında oluşacak nakliye ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır. Berjer Evi; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, *kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade edilen ürünler, tarafımıza, Aras Kargo ile gönderilmeli, iadelerde, adresten firmamız tarafından alınmaz. İade edilen ürünlerin bedeli, bankalar ile olan anlaşma gereğince 10 iş günü içinde siparişte kullanmış olduğunuz kredi kartına iade edilecektir.
Nakliye esnasında ürün ambalajı veya kutusunda meydana gelebilecek, yırtılma-çizilme gibi durumlarda, iadeniz kabul edilmeyecektir. 
Bu durumda nakliye firması ile irtibata geçmek ve gerekli iletişimi sağlamak müşterinin yükümlülüğündedir.
 
TESLİMAT POLİTİKASI
Berjer Evi tüm Türkiye'ye ürün satışı gerçekleştirmektedir.
Berjer Evi, taşıma prosedüründeki çözüm ortağı Aras Kargo dur. Gönderi işleminin tüm aşamaları Berjer Evi markası altında yapılmayabilir. Ancak Berjer Evi nihai olarak ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur. Kargo teslimi esnasında ürünü kontrol ediniz, ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine lütfen zabıt tutturunuz ve firmamız ile iletişime geçiniz, bu durumda ürün tarafımızca değiştirilecektir, aksi taktirde kargo yetkilisi teslim alanından ayrıldığında ürün hasarından şirketimiz sorumlu değildir. 
Ürün stokta belirtildiği zaman aralığında size teslim edilir. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda Berjer Evi, müşterilerine bilgi maili ile duyuruda bulunur. Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile ) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.